Chiptuning Ford - 15 let zkušeností


motor.jpgChiptuning není asi nutné nijak dlouze představovat. Ačkoli je pro mnoho lidí synonymem pro zvyšování výkonu, ve skutečnosti jde o jeho optimalizaci pro konkrétní účel, který může být nejen výkon, ale také spotřeba nebo něco jiného. Vždy by měla být úprava prováděna individuálně podle konkrétních potřeb zákazníka.

Je přitom úplně jedno, jestli preferujete vyšší výkon, lepší spotřebu nebo kombinaci obou těchto variant. Vždy se budeme snažit maxiálně splnit vaše požadavky a nastavit optimálně. Úpravy řídících jednotek provádíme již skoro 15 let. Díky tomu máme za sebou již stovky úprav vozidel značky Ford. Vždy je naším cílem poskytovat nejkvalitnější úpravy na trhu, které zajistí ochranu před nadměrným opotřebením motoru, včetně maximálního ohledu na filtr pevných částic a automatickou převodovku, pokud je jimi vozidlo vybaveno.

Naše společnost má vlastní vývojové centrum a proto upravujeme každý z vozů na míru. Součástí našeho centra je i válcová zkušebna výkonu 4x4, která nám umožňuje měření výkonu u naprosté většiny automobilů, bez ohledu na to, zda má jednu nebo obě hnané nápravy. Nejsme limitováni ani výkonem ani typem převodovky, protože jsme schopni při aktivaci zátěže na válcové zkušebně změřit výkon i u většiny nových automatů. 

Proč se rozhodnout pro chiptuning u nás:

 • patříme mezi firmy s nejdelší tradicí na trhu
 • za 15 let jsme upravili už stovky vozidel značky Ford
 • u všech vozů provádíme před úpravou i po úpravě důkladné diagnostiky za jízdy
 • při úpravách dosahujeme velmi dobrých výsledků
 • získáte certifikát o provedené úpravě ke každé zakázce
 • naše úpravy nepřekračují emisní limity a jsou šetrné k filtru pevných částic
 • upravujeme naftové i benzínové motory
 • u dieselových motorů nabízíme tři druhy úpravy s ohledem na vaše přání
  • Maximal - pro maximální bezpečný výkon
  • Optimal - pro optimální navýšení kroutícího momentu s požadavkem na nižší spotřebu
  • Economy - pro snížení spotřeby s minimálním nárůstem dynamiky

Důkladná diagnostika

Diagnostika motoru by vždy měla být klíčovým prvkem chiptuningové úpravy. A my se tím řídíme. Za pomoci jízdních testů kontrolujeme technický stav vozu před samotným chiptuningem a vy tak máte jako bonus přehled, zda je vše ve vašem voze v pořádku. Jen tak lze dělat dobrý chiptuning. Diagnostika je vaše i naše jistota dobře odvedené práce.

diagnostika-chiptuning.jpg

Záruky na chiptuning

Víme, že záruky jsou pro všechny důležité a málokdo svůj drahý vůz svěří do rukou nezkušeného amatéra. Proto poskytujeme nadstandartní záruku 9 let na všechny námi provedené chiptuningové úpravy. Záruka se vztahuje jak na software, tak na řídící jednotku a samotný motor, pokud bude prokázána přímá souvislost s chiptuningovou úpravou.

Záruky na chiptuning

VIP služby pro nové vozy

Pokud jezdíte do autorizovaného servisu na pravidelné servisní prohlídky, mohlo by ze strany servisu dojít k nahrání aktualizace software a tím smazání naší chiptuningové verze. Díky doplňkovému VIP balíčku služeb si můžete zajistit opětovné nahrání tuningové verze zdarma a navíc možnost jednou změnit softwarovou verzi v případě potřeby.

VIP Sluzby

Máte zájem o chiptuning na vašem vozu Ford?

Kontaktujte nás. Zavoláme vám a domluvíme termín vaší návštěvy.

Captcha
Opište kontrolní kód z obrázku.